Ben Belgin Dal ;  
15 sene migren ağrıları çektim. Hayatım bu ağrılar yüzünden bir kâbusdu. Sakarya Sapanca’da 2000 senesinden bugüne iş hayatındayım. Sadece hediyelik satıyordum. Taşlarla dalga geçiyor ve inanmıyordum. İş yerimde sadece hediyelik bulunduruyordum. İnanmadığım halde insanlara para için taş satmayı doğru bulmuyordum. 2008 senesinde yaşadığım bir olay üzerine migrenim geçti. Araştırmaya başladım. Bizler topraktan geldik mineral taşıyoruz. Taşlar da topraktan ve mineral taşıyorlar. Hastalığın sebebini ve hangi mineral eksikliğinden olduğunu bilir ve bu mineralleri taşıyan taşları yanyana taşırsanız ALLAH’ın izni ile hastalar iyileşir. Kansızlığın demir ve kobalt mineralinin eksik olduğu gibi. Bu mineralleri taşıyan taşlar yanyana geldiğinde anemi 20 günde iyileşiyor. Guatr-nodül 1 ay, Egzama-sedef 1 ay, kanser hastalığı gibi birçok hastalıklarda fakat şunu unutmamalı TIP DEĞİL, ALTERNATİF TIPDIR. Ayrıca taşlardan medet ummuyoruz. Rabbin yarattığından faydalanıyoruz. KAİNAT BİR ECZANEDİR. Hiç bir hastalık yoktur ki şifası olmasın, ölüm haricinde!.


NOT: Taşlar burca değil vücudunuzdaki eksik minerallere göre olmalıdır. Mesela burcunda akik taşı olan birinin yüksek tansiyonu varsa asla akik kullanmamalıdır. Akik Peygamber Efendimizin mührüdür. Kullanmak sünnettir, fakat düşük tansiyonu düzenler. Yüksek tansiyon hastaları için zararlıdır. Burcunda ametist olan bir tiroit hastası ametist taşı kullanırsa 50 mg ilaç almak yerine 250 mg ilaç almaya başlar. Çünkü ametiste lityum minerali vardır. Lityum minerali hızlı çalışan troit hastaları için zararlıdır.

TAŞLARIN KENDİ ENERJİLERİNDEN HARİÇ ENERJİ YÜKLENİR. BU YÜZDEN TAŞLAR GÖZLE GÖRÜNÜR ŞEKİLDE ERİR, ÇÖKME VEYA RENK DEĞİŞİMİ OLUŞUR. İYİLEŞTİRME YAŞANIR.

Taşların sayıları ve dizilişleri çok önemlidir. Her taşın kullanım çakraları vardır. Kullanım kulavuzlarını istemeyi unutmayınız.

SOSYAL MEDYA

"Bizi sosyal medyadan takip ederek fırsat ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz."

E-BÜLTEN

"E-posta bülten listemize kaydolarak kampanya ve fırsatları ilk siz öğrenebilirsiniz."