Hakkımda

2008  yılından önce  taşlara ve  mucizelere inanmayan 15 sene ağır migren çeken ve  çare bulamadığı an da 2008 yılında  yaşamının en büyük mucizesini yaşayarak Rabbin yarattığı taşlara aşık olan, yürekten yüreğe akan bir kişidir.  

Bir ametist taşından oluşan bilekliği avuca alması ile  15 senedir çektiği  ağır migren ağrısından kurtularak sabahlara kadar çalışan ve insanların yaşamlarında dönüşme yollarını ve farkındalıklarını keşfetmede yardımcı olmaktadır. Ayrıca Peygamber Efendimizin (s. a. v. ) buyurmuş olduğu   “Çin’de de olsa ilmi arayınız hadisini yerine getirerek kendisini Çin, Brezilya ve Yunanistan da ilim ararken bulmuştur. Araştırmaları ve aldığı öğreti etkinlikleri ile zihin, beden ve ruhun dengesinde minerallerin, geçmiş yaşam temizlğinin ve bedendeki çakraların,   auranın bütünsel olarak önemini, gerektiğine inanarak 6 bölümü  içeriğin de bulunduran Stone Şifa Bioenerji sistemini kurmuştur. Dünya ve Türkiye’de bir ilk olarak Şifalı Taşlar, sarkaç, bilinçaltı, bioenerji, tütsü ve ayak altı noktalarının kullanıldığı bütünsel, etkili ve süregelirliği olan bir sistem oluşturmuştur.  

Her eve bir şifacı diyerek  bilgilerini paylaşmaktadır. 2009 yılından itibaren basın ve medyada  taşların kraliçesi ve kristalleri konuşturan kadın olarak anılmaktadır.  

2013 yılında Şifalı Taşlar adlı kitabını yazmıştır.

2016 yılında  Ankara ATO’da yılın en iyi şifalı Taşlar kitabı ödülünü almıştır. 2016 yılından 2020 yılına kadar  Azerbaycan ve Türkiye kardeşlik, evos angels dijital  dünyanın enleri  gibi birçok yerde yılın en iyi şifalı taşlar ve Bioenerji Uzmanı ödülünü almıştır.   2019 yılında doktorlarımızın ve  enerjistlerimizin bulunduğu Geleneksel Modern Tamamlayıcı Tıp Kadim Bilgiler Araştırma Derneği başkanı seçilerek Türkiye’de Modern ve Tamamlayıcı Tıp bın birlikte kullanılması gerektiğini ve dünya devletlerin de olduğu gibi Türkiye de de  meslek edindirme projesini gerçekleştirmeye  çalışmaktadır.

Instagram Fotoğrafları